Wyjątkowy prezent na Dzień Babci

21 stycznia to dzień wyjątkowy, szczególnie dla naszych Babć. To one rozpieszczały nas, kiedy byliśmy mali, wciskały nam kilka złotych do kieszeni, żeby rodzice nie widzieli i dawały nam zawsze o kilka ziemniaczków za dużo. Tego dnia warto pamiętać o swoich Babciach i pokazać im tę pamięć wyjątkowym prezentem!

5 pomysłów na prezent na Dzień Babci


Twoja Babcia ma już wystarczająco dużo personalizowanych kubków, zestawów zdrowotnych, herbat i kosmetyków? Wybierz prezenty, które naprawdę się jej spodobają!

Sama już jestem Babcią, więc wiem, że nie wszystkie prezenty bywają udane. Przedstawiam wam pięć prezentów dla seniora, z których na pewno byłabym zadowolona! Pamiętajcie, że to i tak nie prezent liczy się najbardziej, a Wasza pamięć!

1. Telefon dla seniora


Twoja Babcia nie widzi już tak dobrze, jak kiedyś, a pisanie SMSów sprawia jej coraz większy problem? Spraw jej wyjątkowy prezent – telefon dla seniora. Taki telefon ma o wiele większe przyciski od zwykłych telefonów komórkowych, co ułatwi Twojej Babci korzystanie z niego. Telefony dla seniorów są łatwiejsze w obsłudze, intuicyjne oraz posiadają funkcję SOS, która pozwala na szybkie połączenie się z najbliższą osobą w sytuacji kryzysowej. 

Mój wzrok na szczęście jeszcze nie zawodzi, więc doskonale radzę sobie ze smartfonem. Mam za to wiele koleżanek, które bardzo sobie chwalą telefony dla seniora. 

2. Masażer

Masażer to prezent, za który Twoja Babcia na pewno Ci podziękuje. W sieci znajdziesz naprawdę wiele rodzajów masażerów do karku, pleców, stóp czy całego ciała. Do wyboru są masażery ręczne, maty masujące (np. na fotel), kołnierze i wiele innych. Dowiedz się, jakie partie ciała są najbardziej problematyczne dla Twojej Babci i wybierz masażer najbardziej dopasowany do jej potrzeb. 

Nie ma to jak kojący masaż pod koniec dnia. Moja kochana wnusia dała mi niedawno w prezencie masażer do karku. Pokochałam go od razu, bo cudownie rozmasowuje zmęczone mięśnie! 

3. Biżuteria dopasowana do wieku


Kobieta pragnie błyszczeć w każdym wieku. Biżuteria to naprawdę piękny prezent, który na pewno spodoba się Twojej Babci. Pamiętaj tylko, aby wybrać biżuterię dopasowaną do wieku Twojej Babci. Wzorzyste, rzucające się w oczy kolczyki nie będą najlepszym wyborem (chyba, że Twoja Babcia nosi właśnie takie). Wybierz delikatną i stonowaną biżuterię, np. z białych pereł czy z kamieniami szlachetnymi.

Chcemy czuć się kobiece w każdym wieku, prawda? Dobrze dobrana biżuteria może sprawić, że kobieta od razu odmłodnieje! Wiem, co mówię!

4. Filiżanki z podwójnymi ściankami


Często wspominasz długie rozmowy z Twoją babcią przy filiżance herbaty czy kubku kawy? Wybierz dla Twojej babci wyjątkowe filiżanki termiczne z podwójnymi ściankami. Dlaczego są tak wyjątkowe?
  • filiżanki są lekkie,
  • odporne na zarysowania i pęknięcia, 
  • utrzymują idealną temperaturę napojów (tych ciepłych, jak i zimnych),
  • można je myć w zmywarce, 
  • w przypadku gorących napojów – nie grozi poparzenie dłoni.

5. Portfel z naturalnej skóry


Portfel to jeden z prezentów, który zawsze się przydaje – szczególnie jeśli wykonany jest w pełni z naturalnej skóry. To gwarancja, że Twój prezent będzie pięknie wyglądał przez wiele lat. Postaw na produkt wysokiej jakości i wybierz skórę, która nie wytrze się od noszenia w torebce. 

Galanteria skórzana to coś, co uwielbiam. Torebka, portfel, pasek czy rękawiczki to prezenty, z których zawsze jestem zadowolona i wiedzą o tym moi wnuczkowie.

Oczywiście tego dnia nie prezenty są najważniejsze, a Wasza obecność! Pamiętajcie o tym, aby odwiedzić swoje Babcie i Dziadków nie tylko tego dnia.

Czekam na Wasze pomysły na prezenty dla Babci? Liczę na Waszą kreatywność!

Komentarze

Popularne posty