Plastikowe organizery - organizacja w biurze

Cześć!

Czas zabrać się za organizację w biurze. Dlaczego w ogóle podejmuję ten temat? Zabrałam się za segregację urządzeń, które już dłużej mi nie posłużą. Chcę pozbyć się tego, co mi zalega w biurze i zrobić raz na zawsze porządek ze sprzętem, kablami, słuchawkami i niekończącą się ilością przewodów.


Właśnie takiego organizera szukałam. Miałam nadzieję znaleźć coś wielozadaniowego, coś co pomieści wszystkie kable, ale w taki sposób, że będą one jakoś posegregowane, ułożone.Mam 3 takie organizery i sama w tej chwili nie wiem czy nie skuszę się na jeszcze kilka sztuk - sprawdzają się bardzo dobrze! Zobaczcie sami, ile w nich można pomieścić. Teraz akumulatory do lamp, ładowarki do akumulatorów, kilometry przewodów mają swoje miejsce.Organizery są bardzo praktyczne. Mają boczne zapięcie, swego rodzaju zatrzask, który trzyma całą "pokrywę" na miejscu i sprawia, że pojemnik nie otworzy mi się przez przypadek. A jak dobrze wiecie trzymanie elektroniki w suchym i szczelnym miejscu jest bardzo ważne dla jej długiego i poprawnego działania. Mamy tutaj też wygodną rączkę, która "wysuwa" się z zagłębień, gdy chcemy ją wyciągnąć.


Moje obiektywy także znalazły swoje miejsce, teraz wszystko będzie pięknie uporządkowane i właśnie za taki porządek i podejście do tematu siebie lubię. Lubię organizację, znajdowanie lepszych rozwiązań i wdrażanie ich w życie.Materiał wykonania: PP
Pojemność: 14 litrów

  • długość: 38,6 cm
  • szerokość: 29,4 cm
  • wysokość: 18 cm
Jak widać, górna część jest przezroczysta - to dobrze, dla mnie ważne jest, aby od razu widzieć co jest w jakim pojemniku :) Pamięć już nie ta, aby zastanawiać się co gdzie posiałam. Chcę mieć wszystko jak na tacy, więc mam :)Do dyspozycji mamy jeszcze białą przegródkę, dzięki której z powodzeniem możemy sobie jeszcze dodatkowo podzielić większą komórkę na mniejsze.

Organizery możemy układać jeden na drugim i stoją dość stabilnie :)


Lubię takie praktyczne rozwiązania, a Wy?

Stawiacie na dobrą organizację w biurze, czy raczej nie przywiązujecie do tego uwagi? Jestem niesamowicie ciekawa Waszych odpowiedzi :)

Komentarze

Popularne posty