Flipchart magnetyczny - funkcjonalny i praktyczny

Cześć!

Trochę mnie już poznaliście, więc mam nadzieje, że wiecie, jak bardzo zorganizowaną osobą jestem. Uwielbiam mieć wszystko uporządkowane, a gdy wpadnie mi jakiś pomysł do głowy, od razu muszę go zapisać. Idealnym rozwiązaniem dla mnie okazała się tablica magnetyczna typu flipchart, która ma masę możliwości zastosowania a przy tym wygląda schudnie i estetycznie.Właśnie czegoś takiego brakowało w moim biurze. Szybko i sprawnie można zapisać na tablicy najważniejsze informację czy pomysły, które widoczne będą dla wszystkich zainteresowanych. Zdecydowanie ułatwia to również tłumaczenie i poruszanie różnych zagadnień w pracy, ponieważ z łatwością można je zobrazować. 


Tablica jest dwustronna, a zdecydowanym jej atutem jest możliwość używania zarówno bloku arkusza papieru, który mocowany jest za pomocą dwóch haków, których rozstaw jest regulowany poprzez przesuwanie ich po górnej szynie. Dzięki czemu mamy możliwość umieszczenia różnych rozmiarów papieru, wedle potrzeby. Flipchart posiada również powierzchnię suchościeralną, dzięki czemu spokojnie możemy używać na niej markera suchościeralnego, jak i powierzchnię magnetyczną.Złożenie Flipcharta, było o wiele prostsze, niż mogłaby się wydawać.  Dobrze, że mieliśmy odpowiednie narzędzia, bo bez nich pewnie nie poszłoby tak łatwo ;)


Aluminiowa rama sprawnie zapewnia stabilizację, a dodatkowo wygląda bardzo estetycznie i schludnie. Przydatnym elementem okazały się kółka z systemem blokowania, które zapobiegają niechcianemu przemieszczeniu się tablicy podczas pisania, a kiedy je odblokujemy pomagają z łatwością tablicę przemieszczać.


Przyznam, że zakup Flipchartu magnetycznego to był strzał w 10, tablica tego typu bardzo pobudza kreatywność i kontakty w grupie.

Teraz kilka najważniejszych cech:

  • rozmiar: 100x70 cm
  • powierzchnia suchościeralna magnetyczna 
  • wyposażony w 4 kółka
  • regulowane uchwyty na arkusze papieru
  • półka na pisaki
  • gwarancja 2 lata

Dajcie znać, czy też uważacie tego typu rozwiązania za skuteczne. W moim biurze Flipchart przynosi wiele korzyści. Łatwo można go przemieszać i ustawiać tak, by nie przeszkadzał, ale i ustawić na samym środku, by każdy miał do niego dostęp. 

Bardzo lubię takie praktyczne a zarazem funkcjonalne rozwiązania. A wy? :D 

Komentarze

Popularne posty